Visit Us On TwitterVisit Us On FacebookVisit Us On YoutubeVisit Us On Instagram

  Mağaza poşeti diyede bilinen, el geçme mağaza çantası; genellikle tekstil ürünleri sektörünün başında yer alan giyim mağazaları tarafından tercih edilen bir baskılı poşet cinsidr.

 El geçme mağaza çantası adından da anlaşılacağı gibi, taşıma kısmı çantanın bünyesinde üst kısıma elin sığacak kadar bir ölçüde açılan delik sayesinde kullanıma hazırlanan baskılı mağaza çantalarından biridir.

  Takviyeli mağaza poşetleri; adından da anlaşılacağı gibi atlet poşet gibi değil daha kalın bir micron değerine sahip poşetlerdir. Bunun sebebi ise kullanım alanının çok geniş olması, dolayısı ile ağır yüklere karşı mukavemetinin güçlü olmasıdır.

  El geçme mağaza çantasında ki aranılan özellikler; sağlam olması, kg. başına düşen çanta adedinin yüksek olması, kaliteli bir baskının yapılması, fiyatının uygun olması ve tabi ki de herhangi bir olumsuzluk yaşandığında iade garantisi olması gerekmektedir.

 İstek İthalat A.Ş yukarıda saydığımız tüm kriterlere uygun olarak ürettiği baskılı poşetlere ek olarak ücretsiz tasarım para iade garantisi sunuyor.

En ucuz el geçme çantası fiyatları için sitenin alt kısımlarında bulunan canlı destek hizmetlerinden direk müşteri temsilcisiyle irtibata geçerek ayrıntılı bilgi ve ücretsiz tasarım desteği alabilirsiniz.

Facebook
WhatsApp
Twitter
Pinterest

M.Nesih Özmen Mh. Nar Sk. Carlot Shoping AVM No:8-10 Mağaza No:18 Merter / İSTANBUL

0 212 507 81 55 – 0 212 507 70 77
0 212 557 04 15 – 0 549 507 81 55
0 555 968 60 10

Copyright © 2021 İstek İthalat  A.Ş | Web Design by htmajans

Temsilciyle Görüş
1
Canlı Destek
İSTEK İTHALAT A.Ş
Merhaba! Size nasıl yardımcı olabiliriz?