Baskılı market poşeti, atlet poşet diye de bilinen adından da anlaşılacağı gibi en çok marketler tarafından tercih edilen poşet cinsidir. Marketler için en önemli iki faktörden biri baskılı poşetin içerdiği maddelerin, Tarım ve Köy İşleri Bakanlığının tüzüklerine uygun bir şekilde imal edilmesidir. Her ne kadar marketlerde genellikle ambalajlı ürünler satılsa da; başta ekmek olmak üzere sebze, meyve gibi ambalajsız ürünler satılmaktadır.
Market poşetlerinde en önemli ikinci şey ise; poşetin sağlamlığıdır. Sizde taktir edersiniz ki hiç bir market sahibi kendisinden ürün satın alan müşterisinin yarı yolda poşetin patlayarak aldığı ürünlerin yerlere saçılmasını istemez. Böyle bir durum market sahibi ve çalışanlarını çok ciddi bir sıkıntıya sokabilir. Bu sebeple baskılı market poşetlerinde en önemli ikinci şey sağlamlık olmalıdır.

 Üçüncü faktör ise market poşetinin üzerine uygulanan baskının kalitesidir. Soluk, silik yazı veya logonun etrafına taşan boyalar bir market sahibinin görmek istemeyeceği türden bir baskıdır.

 Dördüncü faktör ise; market poşetinin sağlam olduğu kadar ince olmasıdır. Peki neden market poşetinin ince olması gerekiyor. Sizinde bildiğiniz gibi marketler en çok ziyaret edilen ve alış veriş yapılan işletmelerdir. Dolayısı ile bu da demek oluyor ki baskılı poşetin en çok sarf edildiği işletmeler marketlerdir.
Eğer özel yaptırdığınız market poşetinin micron kalınlığı çok fazla ise; kg. başına düşen adet tabi ki de az olacaktır. Ama eğer olması gereken micron kalınlığına sahip bir baskılı market poşeti kg. başına düşen adeti daha çok olacaktır.

 Baskılı poşet imalatı ve satışı kg. üzerinden baz alındığı için siz adete değil kilograma para ödersiniz. Hal böyle olunca kg. başına düşen poşet sayısı ne kadar fazla olursa sizde o kadar karlı olursunuz.

Evet gelelim son önemli faktöre; tüm kriterleri tek bir firmada buldunuz, hatta size öyle referanslar verdi ki Türkiye’nin önde gelen kuruluşlarıyla uzun yıllar ticaret yapmış. Bu da yetmeyip birde memnuniyetsizlik söz konusu olursa geri ödeme garantisi veriyor. Yok artık dediğinizi duyar gibiyim. Evet biliyorum şaşırdınız ve belki inanamayacaksınız ama, hem yukarıda saydığımız kriterlere uygun hemde artı olarak canlı destek ve ücretsiz tasarım hizmeti vererek Türkiye’nin en ucuz baskılı poşet fiyatlarını müşterilerine sunan bir firma var.

Kim mi? ambalaj sektöründe 27 yıllık bir geçmişe, 22.000’den fazla saygın referansa sahip İstanbul Merter’de faaliyetlerine devam eden İstek İthalat A.Ş

Eğer sizde kaliteli hizmet alabileceğiniz ve aynı zamanda büyük tasarruf edebileceğiniz bir baskılı poşet firmasıyla çalışmak istiyorsanız, yazımızın alt kısmında bulunan canlı destek hatlarından İstek İthalat A.Ş müşteri temsilcisiyle ücretsiz olarak görüşüp fiyat alabilir tasarımlarınızı yine ücretsiz olarak yaptırabilirsiniz

baskılı market poşeti çeşitleri

M.Nesih Özmen Mh. Nar Sk. Carlot Shoping AVM No:8-10 Mağaza No:18 Merter / İSTANBUL

0 212 507 81 55 – 0 212 507 70 77
0 212 557 04 15 – 0 549 507 81 55
0 555 968 60 10

Temsilciyle Görüş
1
Canlı Destek
İSTEK İTHALAT A.Ş
Merhaba! Size nasıl yardımcı olabiliriz?