Visit Us On TwitterVisit Us On FacebookVisit Us On YoutubeVisit Us On Instagram

  Baskılı yumuşak saplı poşet; genellikle mağazacılık sektöründe tercih edilen bir çanta cinsidir. Firmanın kurumsallığı ve reklamı açısından çok önemli bir rol oynayan baskılı mağaza çantası, şık olduğu kadar içerisine konacak ürünü uzun mesafe ve zamanda taşıyabilecek kalitede olması gerekmektedir.

  Gerek sattığınız ürünü müşterinize sunarken, gerek satış sonrasında baskılı mağaza çantanızın tekrardan farklı amaçla kullanılırken markanızın en iyi ve ücret ödemeden reklamını yapmaktasınız.

  Baskılı el geçme mağaza çantası; özellikle ayakkabı, çanta, giyim, aksesuar, hediyelik eşya, elektrikli küçük ev aletleri gibi birçok alanda firmaların tercih ettiği reklam ve müşteri memnuniyeti açısından kullanılan bir mağaza çantası çeşididir.

  El geçme mağaza çanta üretimi yapan firmamız İstek İthalat A.ş başta üretim yeri olan İstanbul olmak üzere Türkiye’nin tüm illerine Canlı Destek ve ücretsiz tasarım hizmetiyle sevkiyat yapmaktadır.

Baskılı poşet fiyatları, malzemenin türü, çantaların boyutu ve miktarı ve tasarımın karmaşıklığı gibi çeşitli faktörlere bağlı olarak değişebilir. Baskılı poşet fiyatlarını etkileyebilecek bazı faktörler şunlardır:

Malzeme: poşet için kullanılan malzeme türü, maliyeti etkileyecektir. Örneğin, plastik torbalar genellikle kumaş veya kağıt torbalardan daha ucuzdur.

Miktar: Ne kadar çok poşet sipariş ederseniz, poşet başına fiyat o kadar düşük olur. Üreticiler genellikle toplu siparişler için indirimler sunar.

Boyut: Daha büyük torbalar, gereken malzeme miktarının artması nedeniyle genellikle daha küçük torbalardan daha pahalıya mal olur.

Baskı yöntemi: poşetlerin basılması için kullanılan yöntem de maliyeti etkileyebilir. Örneğin, serigrafi dijital baskıdan daha ucuz olabilir, ancak renk ve detay açısından sınırlı olabilir.

Tasarım karmaşıklığı: Tasarımın karmaşıklığı, poşetlerin baskı maliyetini de etkileyecektir. Daha karmaşık tasarımlar veya birden çok renge sahip olanlar, ek kurulum ve baskı süresi gerektirebilir ve bu da maliyeti artırabilir.

Genel olarak, baskılı poşet fiyatları, yukarıda sıralanan faktörlere bağlı olarak poşet başına birkaç sent ile birkaç dolar arasında değişebilir. Spesifik ihtiyaçlarınıza ve gereksinimlerinize dayalı bir fiyat teklifi için doğrudan bir üretici veya tedarikçiyle iletişime geçmek en iyisidir.

M.Nesih Özmen Mh. Nar Sk. Carlot Shoping AVM No:8-10 Mağaza No:18 Merter / İSTANBUL

0 212 507 81 55 – 0 212 507 70 77
0 212 557 04 15 – 0 549 507 81 55
0 555 968 60 10

Copyright © 2021 İstek İthalat  A.Ş | Web Design by htmajans

Temsilciyle Görüş
1
Canlı Destek
İSTEK İTHALAT A.Ş
Merhaba! Size nasıl yardımcı olabiliriz?