Tela Çanta

Baskılı Tela Çanta

Fiyatlar Ebatlara Göre Değişebilir
1,75 'den başlayan fiyatlarla
  • Krişe Bedeli Tasarıma Göre Ayarlanır
Kampanya

Tela Promosyon Çanta

  Tela Promosyon Çanta İle Etkili Biçimde Pazarlama Yapmak!

   Tela çanta bir çantadan çok daha fazlasıdır. Büyük bütçelerle yaptığınız reklamlar tabii ki de olumlu sonuçlanacaktır. Fakat Tela Çanta yapısı itibari ile sürekli kullanılan şık, doğa dostu, sağlam ve neredeyse günün her alanında insanların kullanacağı bir ihtiyaçtır.
 
  Bu tür yaptıracağınız bir reklam; hem müşterilerinizin samimiyetini kazanmaya, hemde sürekli olarak gittiği yerlerde reklamınızı yapmaya yarayacaktır. 

  Böylelikle kısa süreli bitip tükenen, çöpe atılan veya unutulan bir reklam yerine sürekli göz önünde bulunan dolayısıyla unutulmayan bir reklam yapmış olacaksınız. 

 

  Promosyon Tela Çanta Nedir ?

   Tela Çanta, firmaların ve organizasyonların ürün tanıtımı veya promosyon ürünlerini müşteri kitlesine ulaştırmada çok etkili bir tanıtım aracıdır. Verdiğiniz hizmet veya ürününüzün tutarı binlerce TL olsa bile insanlar için satın alması kolay ve ucuz bir ürün ile kendi reklamınızı vakit kaybetmeden yapabilirsiniz. Bilindiği gibi promosyon çanta vermeyi gerekli kılan işler var. Örneğin süpermarket gibi insanların sıklıkla alışveriş yaptığı dükkanlarda satın alınan ürünlerin taşınması için ham bez çantalar kullanılır. İnsanlar aldıkları ürünleri taşırken çantalarının o ürünü hatasız bir şekilde taşımasını beklerler. Bundan dolayı çevreyi düşünen insanlar geri dönüşümlü dayanıklı bez çantaları tercih etmektedir.
 

Bu Reklamı Nasıl Yapacağımıza Bir Göz Atalım;

 
1- Çevre Dostu Çanta Olarak Dağıtmak: Çevre dostu çantalar promosyon olarak dağıtılabilen ucuz ve markanızın değerini artıracak, müşterilerinizi memnun edecek bir reklam aracıdır. Promosyon çantalarınıza logonuzu ekleyerek dağıtabilirsiniz.
 
2- Çantanızı seyahat çantanız yapın! Çantalar çok farklı amaçlarla kullanılır ancak seyahat çantası olarak kullanılan bir çanta firmanızı çok sayıda insana duyurabilir. İnsanların sizin firmanıza daha farklı yaklaştığını göreceksiniz.
 
3- Büyük bir logo tasarlayın: İnsanların çantaya uzaktan baksa dahi sizi kolayca fark edebilmeleri için tasarımda büyük bir logoya yer verin. Bu açıdan büyük logolar pazarlamada daha etkilidir.
 
4- Tekrar kullanılabilir Çanta kullanın: İnsanlar naylon poşetleri kullandıktan sonra çoğu zaman çöpe atarlar. Kağıt çanta için de kolay bozulduğundan durum bu şekildedir. Siz işinizi yükseltmek için kaliteli ve geri dönüşümlü bez çanta kullanın. Unutmayın ki tekrar kullanılabilen promosyon çantalarımız her kullanıldığında yeni insanlara ulaşır ve işinizi yükseltirsiniz
Share on facebook
Facebook
Share on pinterest
Pinterest
Share on twitter
Twitter
Share on skype
Skype
Share on whatsapp
WhatsApp

0 212 507 81 55 – 0 212 507 70 77
0 212 557 04 15 – 0 549 507 81 55
0 555 968 60 10

M.Nesih Özmen Mh. Nar Sk. Carlot Shoping AVM No:8-10 Mağaza No:18 Merter / İSTANBUL

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Temsilciyle Görüş
1
Canlı Destek
Merhaba! Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Powered by