Reklam Grafik Tasarım

  Reklam ticaret dünyasında en önemli bir faktördür. Doğru bir strateji ve uygulamayla düzenlenen ve doğru mecralarda yayınlanan reklamlar firmanızı her zaman bir adım önde olmasını ve sürekli akılda kalmasını, ürünleriniz hakkında bilgi sahibi olunmasını sağlar.

  Ne üretirseniz üretin veya ne satıyor olursanız olun ilk yapmanız gereken bunu tüketiciye nasıl tanıtılacağı konusunda uzman olan kişilerden fikir almanız olacaktır.

  İşte burada firmamız bünyesinde reklam dünyası konusunda uzman ekibimiz devreye giriyor. İstek İthalat A.Ş sadece ambalaj, tekstil, promosyon, bilişim, temizlik v.b ürünleri değil, reklam tanıtım konusunda da müşterilerine hizmet vermektedir.

  

Reklam Çeşitleri

 Reklam tüketiciye ulaşmak için gerek görsel, gerek işitsel, gerekse sanal ortamda dikkat çekici kısa sürede açıklayıcı ve cazip bir tanıtımla ulaşmaktır. Günümüz reklam dünyasında neredeyse en başta yer alan web (internet Sayfası) hedefe en çok yaklaşan bir yöntemdir.Bununla birlikte olmazsa olmazlarda katalog da büyük etki oluşturmaktadır.

 İster firmanız için, ister ürün veya ürünleriniz için İstek İthalat reklam departmanı sizin için en uygun reklam strateji ve tasarımlarını istifadenize sunmaktadır.

  Kurumsal kimlikten, web sayfanıza kadar istediğiniz konuda bilgi almak için sitemizin alt kısımda bulunan canlı destek kısmından müşteri temsilcilerimize ulaşabilirsiniz.

 

  27 Yıllık ambalaj sektöründeki tecrübesi ile İSTEK İthalat reklam konusunda da diğer ürünlerinde olduğu gibi, reklam tasarım ve üretimi konusunda,  memnuniyetsizlik söz konusu olduğunda derhal ürün veya ücret iadesi garantisini siz değerli müşterilerine sunarak, siparişlerinizi toplu verip daha hesaplı temin etmenizi ve bu sırada hiçbir endişe duymamanızı sağlamaktadır.

Share on facebook
Facebook
Share on pinterest
Pinterest
Share on twitter
Twitter
Share on skype
Skype
Share on whatsapp
WhatsApp

0 212 507 81 55 – 0 212 507 70 77
0 212 557 04 15 – 0 549 507 81 55
0 555 968 60 10

M.Nesih Özmen Mh. Nar Sk. Carlot Shoping AVM No:8-10 Mağaza No:18 Merter / İSTANBUL

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Temsilciyle Görüş
1
Canlı Destek
Merhaba! Size nasıl yardımcı olabiliriz?