Baskılı Poşet

   Baskılı poşet; perakende satış yapan tüm firmaların kurumsallığı ve reklam stratejisi açısından tercih etmesi gereken bir ambalaj türüdür.

Her firma reklamını yapmak, firmasını daha geniş kitlelere ulaştırmak ister. Bunun için yüklü miktarlarda para ödeyerek reklamını yapmaya çalışır.

  Aslında bunun çok etkili ve daha ucuz bir yolu var. Zaten sattığınız ürünü bir poşete koyarak müşterinize sunuyor ve bu poşete kg. başına 13-14 TL ücret ödüyorsunuz.

  Öyleyse neden bu fırsatı değerlendirip sizden hiçbir karşılık talep etmeden üzerinde markamızın, varsa kampanyanızın bulunduğu poşetleri sizi tanımayan kişilere göstermesi için müşterilerinize ürünlerinizi baskılı poşette sunmuyorsunuz?

Baskılı Poşet Fiyatları

Baskılı poşet fiyatları kullanım alanına  göre kalite belirlenerek ayarlanır. Örnek verecek olursak bir manav bir fırın ile aynı kalitede baskılı poşet kullanmak zorunda değildir.

 Eğer baskılı poşetin içine ekmek gibi yıkanmadan tüketilecek ambalajsız bir yiyecek ürünü konacaksa bunun kesinlikle 1.kalitede olması gerekir.

 Giyim, ayakkabı, elektronik v.s gibi ürünlerde ise 2. kalite poşet kullanımı yapılabilir. Fakat şu unutulmamalıdır ki kendi sağlığımızı düşünürken doğanın dengesini ve hayvanların yaşam kalitesinde düşünmeliyiz.

 Bu sebeple kullandığımız poşetleri geri dönüşüm merkezlerine ulaştırmaya çalışmalıyız. 

   Baskılı poşet fiyatları, yumuşak saplı poşet, takviyeli çanta, kuru temizleme torbası, naylon torba, doğaya dönüşümlü torbalar, kargo poşetleri ve diğer tüm plastik poşet, torba ambalaj ihtiyaçlarınız için 1992 yılından beri baskılı plastik poşet imalat sektöründe tanınmış, köklü firmamız İSTEK İTHALAT A.Ş en son teknolojik donanımlara sahip makine parkuruyla siz değerli müşterilerimizin taleplerini en hızlı, en ekonomik, en kaliteli şekilde karşılamayı ve uygun fiyatla hizmeti ilke edinmiştir
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on pinterest
Pinterest
Share on skype
Skype