Baskılı Koli Bandı

Baskılı Koli Bandı firmanızın ürettiği ürünleri paketlemede kullanacağınız yardımcı ve etkili bir üründür. Markalaşmış veya bu yolda olan firmalar ürün ambalajlarında tamamı ile kendi logo ve  firma isimlerini kullanarak tüketicilerine ürettikleri ürüne hakim olduklarını, tüm parça ve ambalaj ürünlerini kendilerinin ürettiği imajını vererek müşterilerinin gözünde daha güçlü ve kalıcı bir güven oluşturmaktadır.

Baskılı Koli

Fiyatlar Ebatlara Göre Değişebilir
1 'den başlayan fiyatlarla
  • Krişe Bedeli Tasarıma Göre Ayarlanır
Kampanya

Logolu Bandın Avantajları Nelerdir?

Logolu koli bantlarının sağladığı avantajlar bütün koli bazlı üretim yapan firmalar tarafından kabul edilmektedir ve  çoğu zaman yapıştırıldığı ürünün bir nevi etiketi gibidir Kurumsal kimliğine önem veren firmalar ürünlerinin kolay ayırt edilebilmesi için Logolu Bant kullanmaktadır. 

 

 Bu sayede ürünler kargo veya sevkiyat esnasında diğer kolilerden veya paketlerden kolaylıkla ayırt edilebilir. Ayrıca Logolu Bant kullanarak firmanızın imajını olumlu yönde etkilenmesine sebep olursunuz ücretsiz tanıtım ve reklam avantajıda olması işin cabası. 

 

 Bu amaçlarla hazırlanmış olan özel tasarım Logolu Bantlar kullanım amacına göre farklı işlevleri yerine getirmektedir.

NEDEN BASKILI KOLİ BANDI TERCİH ETMELİYİM?

  Aslında yukarıda saydıklarımızın dışında da  baskılı koli bandı yaptırmak için birçok nedeniniz olacak, sunmak istediklerinizi kolinin dışına bile bastırabilirsiniz. Dilerseniz kahverengi ile beyaz renk çeşitleri arasında tercih yapabilir, ürünlerinize en çok yakışan koli türünü bulabilirsiniz.

NEDEN BASKILI KOLİ BANDI FİYATLARI

Baskılı Koli Bandı fiyatları, ürünün mikron kalınlığı, genişliği ve uzunluğuna göre değişim göstermektedir. Baskılı Koli Bandı fiyatları için canlı destek bölümünden bilgi alabilirsinz. 

Share on facebook
Facebook
Share on pinterest
Pinterest
Share on twitter
Twitter
Share on skype
Skype
Share on whatsapp
WhatsApp

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Temsilciyle Görüş
1
Canlı Destek
Merhaba! Size nasıl yardımcı olabiliriz?